Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi – profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 (rzęsa do rzęsy), 2:1 (dwie rzęsy do rzęsy) oraz metodą 3D-5D (więcej niż 2 rzęsy do rzęsy). Rzęsy stosujemy jedwabne. Przedłużone rzęsy nie wymagają codziennego malowania i stosowania zalotki. Można w nich spać, pływać, ćwiczyć, biegać bez obaw, że odpadną.

Przedłużanie rzęs – metoda 1:1
Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 – do jednej rzęsy naturalnej doklejana jest pojedyncza rzęsa sztuczna. Powoduje to efekt zagęszczenia i przedłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosujemy jedynie produkty profesjonalne o wysokiej jakości. Rzęsy nie tracą swojego połysku i kształtu, a kleje są bezpieczne dla zdrowia. Dzięki temu przedłużanie rzęs jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, a efekt jest natychmiastowy i długo się utrzymuje.
Przedłużanie rzęs trwa średnio ok 2 godzin. Uzupełnienie aplikacji trwa już od około 1 do 2 godzin, w zależności od ilości rzęs uzupełnianych.
Efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający i zwykłe tuszowanie rzęs nie jest w stanie mu dorównać. Rzęsy przedłużone wypadają wraz z rzęsą naturalną, gdy kończy ona swój cykl życia- trwa to zwykle około sześć do ośmiu tygodni, dlatego dla utrzymania efektu perfekcyjnie przedłużonych rzęs należy aplikację uzupełniać co ok. 3-4 tygodnie.

 

Przedłużanie rzęs – metoda 2:1
Metoda ta różni się od poprzedniej jedynie tym, że do jednej rzęsy naturalnej doklejane są 2 rzęsy. W efekcie wygląd jest bardziej spektakularny, rzęsy są bardziej zagęszczone. Metoda ta sprawdza się także przy rzęsach słabych i rzadkich, gdzie nie ma za bardzo do czego doczepiać rzęs pojedynczych.

Przedłużanie rzęs – metoda 3D-5D

Metoda ta różni się od poprzednich  tym, że do jednej rzęsy naturalnej doklejanych jest więcej niż 2 rzęsy. Rzęsy do tej metody są bardzo cieniutkie, mięciutkie i leciutkie 🙂 W efekcie wygląd jest najbardziej spektakularny, rzęsy są najbardziej zagęszczone. Metoda ta sprawdza się także przy rzęsach słabych i rzadkich, gdzie nie ma za bardzo do czego doczepiać rzęs pojedynczych.

 

 

Sprawdź cenę zabiegu