O nas

Salon Piękności Bellissima - salon

Kreatywny salon kosmetologii profesjonalnej oraz manicure i pedicure z mistrzowskim wykonaniem usług dla piękna Twojej twarzy, ciała i paznokci

beauty

Salon Piękności BELLISSIMA istnieje od 2005.

W ofercie posiadamy profesjonalne usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie, wykorzystujące innowacyjną aparaturę oraz wybrane marki kosmetyków. Dysponujemy szeroką ofertą zabiegów na twarz z zastosowaniem nowoczesnej aparatury; Laser diodowy, Laser IPL, Laser Nd:Yag, Oxybrazja, Oczyszczanie wodorowe, Mezoterapia mikroigłowa, igłowa i bezigłowa, Fale Radiowe, Liposukcja Ultradźwiękowa, Mikrodermabrazja. Naszą wizytówką jest profesjonalizm i doświadczenie w branży kosmetycznej.

Wykonujemy m.in.:, zabiegi laserem diodowym, IPL-em, laserowy peeling węglowy Black Doll, mezoterapię bezigłową, igłową i  mikroigłową, mikrodermabrazję, zabiegi falami radiowymi, peelingi medyczne, masaż Kobido, laminację rzęs, hennę pudrową, peeling kawitacyjny, masaż, usuwanie przebarwień, naczynek, włosów, włókniaków, zabiegi ultradźwiękami, zabiegi pielęgnacyjne, makijaż, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, manicure i pedicure,  manicure i pedicure hybrydowy, przedłużanie paznokci i wiele innych.

Od 2006 roku swoją działalność poszerzyliśmy o sklep internetowy. W naszej ofercie odnajdą Państwo produkty profesjonalnych firm kosmetycznych m.in. Skeyndor, Gernetic, Isabelle Lancray, Image SkincareRhonda Allison, Dr. Med. Christine Schrammek, Anna Lotan, Natinuel, Phyris, Germaine de Capuccini, Bioline, Cell Fusion C, Peel Mission, Podopharm,  Clarena, Theo Marvee,  Zadbaliśmy o dokładny opis każdego z oferowanych kosmetyków. Oferta sklepu internetowego BELLISSIMA jest wzbogacana na bieżąco, w związku z tym zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu.

205

wszystkich zabiegów

274

kolory hybryd

nasz team

Poznaj nas

kosmetyczka

beata chrząstek

Właścicielka salonu.

W zawodzie pracuje od 1993 roku. Specjalistka od pielęgnacji twarzy i zabiegów kosmetologii estetycznej.

Miłośniczka książek 🙂

mgr kosmetologii

magdalena hady

Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej oraz w zabiegach pielęgnacyjnych. Specjalistka od zabiegów podologicznych.

mgr kosmetologii

anna kokot

Specjalizuje się w zabiegach kosmetologicznych oraz masażach twarzy. Pasjonatka przedłużania rzęs.

kosmetyczka

zuzanna zwolińska

Studentka kosmetologii. Zajmuje się zabiegami pielęgnacyjnymi oraz wykonuje manicure, pedicure i hybrydę. Specjalizuje się w zabiegach na ciało i masażach ciała.