Opinie

Wspaniała obsługa. Super szybka pomoc jaką uzyskałam. Na pewno wrócę na inny zabieg. Dziękuję za uratowanie Sylwestra..

Marta

Dobrze wykonany pedi i co najważniejsze sterylne narzędzia. Polecam!.

K.

Wszystkie zabiegi, którym poddałam się w Salonie Piękności Bellissima przyniosły oczekiwany efekt. Serdecznie POLECAM!.

Barbara

To moja kolejna wizyta w tym salonie i zdecydowanie nie ostatnia! Bez wątpienia Pani Madzia zasługuje na 5 gwiazdek! Pełen profesjonalizm i fantastyczna obsługa! Pani Madzia ma ogromną wiedzą którą z chęcią dzieli się podczas zabiegu i wszystko dokładnie tłumaczy! Jestem w pełni zadowolona i na pewno wrócę tu kolejny raz☺️!.

Klaudia

Wspaniały zabieg, po którym skóra jest dokładnie oczyszczona, gładka i nawilżona. Jestem zachwycona efektem.

Olga

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pięknie i dokładnie wykonane paznokcie przez Panią Annę Kokot..

Łucja

Do Salonu trafiłam z polecenia koleżanki. Początkowo robiłam tylko paznokcie. Ale przekonana fachowością i podejściem do klienta ze strony personelu, zdecydowałam się także na zabiegi pielęgnacyjne. Jeszcze nikt tak jak Pani Beata nie potrafił dobrać mi zabiegów. Szczerze polecam..

Zuzanna Majczak

Świetny zabieg, ładnie jest nawilżona skóra po nim, planuje zrobić serię, polecam Panią Anie 🥰.

Paulina

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Byłam bardzo zadowolona z wykonanego mi makijażu - trzymał się całą noc :).

Magdalena

Po kilku zabiegach mogę powiedzieć, że zabieg spełnił moje oczekiwania. Jest wygładzona i rozjaśniona. W salonie jest bardzo fajna atmosfera. Obsługa profesjonalna❤️.

Anita

Korzystam z usług tego salonu od ładnych kilku lat. Głównie są to zabiegi pielęgnacyjne, ale także i manicure. Od kilku lat, wraz ze zmianą lokalizacji, obserwuję ogromny progres jeśli chodzi o ofertę zabiegów. W salonie zawsze jest czysto, a panie podchodzą do swojej pracy z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Wiele razy poleciłam to miejsce znajomym i wszyscy byli mega zadowoleni..

Katarzyna Kozłowska

Ania jest wspaniałą, serdeczną i uprzejmą osobą. Jakość usługi oceniam na 5* To wielka wartość dla salonu Bellisima mieć tak profesjonalnych kosmetologów..

Monika