Witamy

Witamy w naszym Salonie

Nowy Salon Piękności BELLISSIMA to moje ukoronowanie ponad 20-letniej pracy oraz pasji z nią związanej.  Staram się wprowadzać nowości kosmetyczne oraz innowacyjne urządzenia. Cały zespół do każdego klienta podchodzi indywidualnie, profesjonalnie ale przede wszystkim z sympatią.  Z zabiegów które polecamy to:  mezoterapia bezigłowa, oxybrazja,  mikrodermabrazja, fale radiowe, liposukcja ultradźwiękowa, zabiegi kwasami. Nie chwaląc się jesteśmy świetni w stylizacji paznokci i pedicurze. Naszą wizytówką jest profesjonalizm, doświadczenie i uśmiech na twarzy 🙂
Serdecznie zapraszam Beata Chrząstek.

Sklep internetowy

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. W ofercie odnajdą Państwo produkty profesjonalnych firm kosmetycznych m.in. Gernetic, Anna Lotan, Natinuel, Phyris, Thalion, Skeyndor, Clarena, Isabelle Lancray, Dr. Med. Christine Schrammek, Sesderma , Cell Fusion C. Zadbaliśmy o dokładny opis każdego z oferowanych kosmetyków. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Zrób bliskiej osobie prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla najbliższej osoby? Podaruj „Zaproszenie” na dowolny zabieg/zabiegi w naszym Salonie. Koszt zaproszenia to 50, 100, 150, 200, 250 itd. oraz na konkretne zabiegi (np. zaproszenie na pedicure, mezoterapię…)*. Można wybrać konkretne usługi lub pozostawić wybór obdarowanej osobie. Może być wykorzystane jednorazowo lub w przypadku większej kwoty, podzielone na kilka zabiegów.

Zaproszenie nie ma daty ważności. Zrób niespodziankę komuś bliskiemu już dziś!

* Za niewykorzystaną kwotę z zaproszenia nie wydajemy reszty w gotówce.

Jak do nas trafić

bellissima_new01Salon zlokalizowany jest przy ulicy Zagórskiej 22 lok 22, na odcinku pomiędzy ul. Źródłową, a ul. Żeromskiego (zobacz mapę). Aby dostać się do Salonu należy przejść przez szklane drzwi, następnie schodami lub windą dotrzeć na II piętro. Będąc na II piętrze,  jeśli dostaliśmy się tam windą, kierujemy się w lewo. A jeżeli zamiast windy wybraliśmy schody, to na wprost nich znajduje się wejście do Salonu.