Manicure japoński

Manicure japoński P.Shine

 

Pierwszych wzmianek o tej metodzie doszukać się można w Kraju Kwitnącej Wiśni… już 400 lat temu! Nazwę P. Shine, która oznacza dosłownie „błyszczeć”, rozpowszechnił pierwszy dystrybutor produktu na rynek światowy. Prekursorkami takiego zabiegu były arystokratki, które by nadać płytce lustrzany błysk i kolor różowej perły wcierały w swoje paznokcie pasty różnego rodzaju.
Poszukiwania skutecznych sposobów dbania o paznokcie doprowadziły do następującego odkrycia: intensywne wcieranie w płytkę paznokcia odpowiednich substancji nie tylko odżywia i wzmacnia paznokcie, ale też nadaje im niespotykanego blasku różowej perły. Obecnie metoda ta zagościła na dobre między innymi w Hollywood i to niej gwiazdy zawdzięczają piękno swoich paznokci.

Wskazania do zabiegu:

Dla osób, które nie mogą poradzić sobie z kruchymi, porowkowanymi paznokciami. Które bezskutecznie próbowały już wszystkich innych metod. Produkt przeznaczony dla pań i panów, ponieważ w żaden sposób manicure ten nie farbuje płytki paznokcia, tylko nadaje jej blask i wyjątkowo zdrowy wygląd.

Składniki aktywne:

Przede wszystkim krzemionka pochodząca z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratyna oraz witaminy A+E.

Częstotliwość zabiegów:

Zabieg jest niezwykle prosty, trwa około 30 – 40 minut. 100% skuteczność osiągniemy dopiero po 2-4 zabiegach w odstępach 2-3 tygodniowych (wszystko zależy od tempa wzrostu paznokcia). Zalecamy powstrzymanie się od malowania paznokci między sesjami, wtedy dajemy odetchnąć paznokciom i ułatwiamy im regenerację.

Aby kuracja przyniosła pożądany efekt należy zabiegi stosować przynajmniej przez okres pełnego zrośnięcia płytki paznokcia. Wskazane jest aby na zrastający paznokieć stosować uzupełnienia co 2-3 tygodnie

Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu – paznokcie są idealnie gładkie i lśniące.

Zabieg nie nadaje się do paznokci bardzo zniszczonych, miękkich jak papier, poszarpanych, zaraz po zdjęciu tipsów lub „na siłę” zdjętej hybrydzie, kiedy paznokieć jest osłabiony, cienki i ma widoczne uszkodzenia. Do takich paznokci polecamy inny zabieg regenerujący: IBX System

Sprawdź cenę zabiegu