Theo Marvee Caviariste

Theo Marvee Caviariste – zabieg przeciwzmarszczkowy z kawiorem i perłą

Caviariste to ekskluzywny zabieg stworzony w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii. Korzystając z darów natury Laboratoria Theo Marvee stworzyły linię, charakteryzującą się nadzwyczajnymi właściwościami przeciwzmarszczkowymi, regenerującymi i nawilżającymi. Synergiczne połączenie ekstraktu z kawioru i ekstraktu z czarnej perły stworzyło kompleks, który skutecznie przeciwstawia się upływowi czasu.

Wskazania:

skóra dojrzała
skóra zmęczona
skóra zwiotczała
skóra z widocznymi zmarszczkami
skóra wymagająca silnej regeneracji

Efekty:

skóra jest nadzwyczajnie zregenerowana
nawilżona
wygładzona
odprężona
rozświetlona
odmłodzona i piękna

Składniki aktywne:

Ekstrakt z perły – Niezwykle skuteczny ekstrakt przeciwzmarszczkowy zawierający aminokwasy odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie i odżywianie komórek a także aktywujące funkcje skóry odpowiedzialne za przyspieszenie odnowy komórkowej. Skóra odzyskuje napięcie oraz elastyczność. Perła zawiera ponadto sole mineralne będące nieocenionym źródłem wapnia mającego właściwości remineralizujące i przywracające właściwy balans skóry.
Ekstrakt z kawioru – Przyspiesza formowanie włókien kolagenowych, bogaty w witaminy, mikroelementy i aminokwasy, które intensyfikują procesy zachodzące wewnątrz komórek jednocześnie zwalniają procesy starzenia i nawilżają skórę.

 

Sprawdź cenę zabiegu