The Look

 

THE LOOK  zabieg botox-like na okolice oczu

WSKAZANIA:

  • biologiczne starzenie i fotostarzenie się okolic oczu i czoła
  • zmarszczki, bruzdy mimiczne
  • wiotkość, zanik jędrności i nawilżenia

Zabieg profesjonalny złożony z dwóch produktów o wysokiej funkcjonalności dermatologicznej, nadaje natychmiastowy efekt wygładzający połączony z wyraźną redukcją zmarszczek mimicznych skóry wokół oczu oraz na czole. Działanie zabiegu ukierunkowane jest na mechanizmy biochemiczne odpowiedzialne za obkurczanie się mięśni w dwóch fazach: persynaptycznej oraz postsynaptycznej. Zabieg wspomaga wyraźną poprawę estetyczną z widocznym i trwałym zmniejszeniem obkurczania się mięśni mimicznych. Rezultat to gładka skóra oraz odmłodzony wygląd.

EFEKTY:

  • zmniejszenie intensywności i częstotliwości skurczów mięśni
  • wygładzenie i wypełnienie zmarszczek
  • nawilżenie i rozświetlenie skóry
  • odmłodzenie skóry

Substancje  aktywne: 1) PEELING /  Eyes Peel: MOCZNIK + PROTEAZY FERMENTACYJNE: połączenie tych dwóch substancji w odpowiednich stężeniach pozwala na bezpieczną pielęgnację delikatnego obszaru wokół oczu nadając skórze natychmiastowy efekt: wygładzenia, nawilżenia, wzrost tworzenia filagryny, poprawa funkcjonowania bariery ochronnej. 2) PRODUKT STERYLNY /  Boto Fill: ARGIRELINE  (HEXAPEPTYD-8): Ma takie samo działanie jak związek białkowy botoksu, jednak mechanizm działania tego peptydu jest zupełnie różny. Wchodzi w reakcję z białkami z grupy SNARE destabilizując je. Sygnał biochemiczny prowadzący do skurczu mięśni nie uwalnia się i następuje rozkurcz mięśni. LEUPHASYL  (PENTAPEPTYD-18): Nowy pentapeptyd, który naśladuje mechanizm działania enkefaliny. Połączenie tego peptydu biomimetycznego z receptorem enkefaliny pozwala na zredukowanie pobudliwości neuronów. SNAP8  (HEPTAPEPTYD-1):  Działa na poziomie błony postsynaptycznej jako antagonista receptora nikotynowego acetylocholiny (nmAChR). Blokuje uwalnianie jonów sodowych poprzez hamowanie skurczów mięśni. INYLINE  (PENTAPEPTYD-3):  Oddziałuje na błonę postsynaptyczną hamując kompleks Agryny/MASC zapobiegając grupowaniu się receptorów AChR. Nie pozwala to na wytworzenie fazy biochemicznej postsynaptycznej, a w konsekwencji prowadzi do wyraźnej redukcji zmarszczek mimicznych.

Częstotliwość zabiegów: Jako kuracja: 4 zabiegi – 1 co 7 dni, następnie 2 zabiegi co 15 dni. Dla podtrzymania efektów zaleca się 1 zabieg raz w miesiącu. Aby wzmocnić działanie i efekt polecamy także zabieg The Look z mezoterapią mikroigłową. W celu podtrzymania efektów polecamy do pielęgnacji domowej Natinuel The Look.

Cena zabiegu:
 1 zabieg – 95 zł
5 zabiegów – 430 zł
10 zabiegów – 805 zł
1 zabieg z mezoterapią mikroigłową,  – 170 zł
5 zabiegów z mezoterapią mikroigłową – 780 zł
10 zabiegów z mezoterapią mikroigłową – 1 505 zł