O nas

Salon Piękności BELLISSIMA istnieje od 2005. Zlokalizowany jest w Kielcach przy ul. Zagórskiej 22/22.

W ofercie posiadamy profesjonalne usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie, wykorzystujące innowacyjną aparaturę oraz wybrane marki kosmetyków. Dysponujemy szeroką ofertą zabiegów na twarz z zastosowaniem nowoczesnej aparatury; Laser diodowy, Oxybrazja, Oczyszczanie wodorowe, Mezoterapia mikroigłowa i bezigłowa, Fale Radiowe, Liposukcja Ultradźwiękowa, Mikrodermabrazja. Naszą wizytówką jest profesjonalizm i doświadczenie w branży kosmetycznej.

Wykonujemy m.in.:, zabiegi laserem diodowym,mezoterapię bezigłową i mikroigłową, mikrodermabrazję, zabiegi falami radiowymi, peelingi medyczne, laminację rzęs, hennę pudrową, peeling kawitacyjny, masaż, usuwanie przebarwień, naczynek, włosów, włókniaków, zabiegi ultradźwiękami, zabiegi pielęgnacyjne, makijaż, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, manicure i pedicure,  manicure i pedicure hybrydowy, przedłużanie paznokci i wiele innych.

Szczegółową ofertę znajdą Państwo w zakładce Cennik, a opisy wybranych zabiegów W tym miejscu..

Od 2006 roku swoją działalność poszerzyliśmy o sklep internetowy. W naszej ofercie odnajdą Państwo produkty profesjonalnych firm kosmetycznych m.in. Skeyndor, Gernetic, ThalionIsabelle Lancray, Image SkincareRhonda Allison, Dr. Med. Christine Schrammek, Anna Lotan, Natinuel, Phyris, Clarena, Theo Marvee. Zadbaliśmy o dokładny opis każdego z oferowanych kosmetyków. Oferta sklepu internetowego BELLISSIMA jest wzbogacana na bieżąco, w związku z tym zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu.