Xylogic Fast Peel

Xylogic Fast Peel

XYLOGIC to marka ukierunkowana i interwencyjna- do zastosowania na istniejący już problemem skóry.
Linia MY PEEL- FAST PEEL- Stanowi odpowiedź na potrzeby Pacjentów. To powierzchowny piling chemiczny stworzony przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Doskonale poprawia kondycję skóry i likwiduje niedoskonałości.

Wskazania:
– skóra naczyniowa,
– fotostarzenie,
– trądzik pospolity,
– niejednolity koloryt skóry, płytkie przebarwienia.

Skład:
– kwas azelainowy (15-20%)
– kwas mlekowy (2-5%)
– ekstrakt z Ostropestu Plamistego

Preparat posiada pH < 2,5.

KWAS AZELAINOWY – Stosowany w kuracjach dla skór naczyniowych. W terapiach depigmentujących posiada właściwości rozjaśniające i antyoksydacyjne. Z uwagi na działanie przeciwzapalne i antybakteryjne polecany jest również w zabiegach przeciwtrądzikowych.

KWAS MLEKOWY – jest alfa-hydroksykwasem(AHA), łatwo penetruje w głąb skóry, zmniejsza spójność korneocytów ,stymuluje odnowę komórkową naskórka i skóry właściwej. Działa rozjaśniająco, ujednolica koloryt skóry, również działanie bakteriobójcze, wygładza nierówności (drobne zmarszczki, rozszerzone pory) Intensywnie głęboko nawilża.

Efekty stosowania:

– poprawiona kondycja skóry naczyniowej (zwiększona grubość, poprawiony koloryt, problem naczyń jest mniej widoczny)
– zredukowane stany zapalne i wypryski ( zapobieganie pojawianiu się nowych)
– wygładzona skóra,
– zredukowane niedoskonałości,
– rozjaśniony koloryt.

Częstotliwość zabiegów:
Zabiegi wykonuje się w odstępach 2 tygodniowych.
Dla pełnego efektu wskazane jest wykonanie serii zabiegów.

Aby uzyskać jak najlepsze efekty terapeutyczne, każdy zabieg pilingu chemicznego MY PEEL powinien zostać rozszerzony o dodatki do zabiegów w ampułkach Xylogic Professional wprowadzane do skóry za pomocą ultradźwięków.
Dzięki temu opracowywane są unikalne protokoły zabiegowe, odpowiadające indywidualnym potrzebom pacjentów. Wysokostężone, stabilne substancje aktywne zawarte w ampułkach zapewniają dużą skuteczność i wydłużone w czasie działanie oraz wysoki profil bezpieczeństwa w stosowaniu.
Sprawdź cenę zabiegu