Tox Peel

Cell Fusion C TOX PEEL – silnie liftingujący peeling z kwasami, peptydami i czynnikami wzrostu (całoroczny), nieinwazyjna alternatywa dla botoxu

Wskazania
– wiotka skóra z oznakami starzenia
– zmarszczki mimiczne, zmarszczki wokół oczu
– wyraźnie widoczne bruzdy nosowo-wargowe
– cienie, „worki” pod oczami
– przebarwienia, nierównomierny koloryt skóry

Unikalne połączenie kwasów AHA z licznymi peptydami i czynnikami wzrostu gwarantuje głęboką stymulację komórek skóry, wyraźną poprawę jej jędrności oraz napięcia. Składniki aktywne wykorzystywane w Tox Peel za pomocą Technologii Podwójnego Liposomu wnikają głęboko, mocno stymulują skórę do produkcji kolagenu, a jednocześnie nie wywołują podrażnień ani widocznego stanu zapalnego ze złuszczaniem i zaczerwienieniem.

Składniki aktywne:

kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas jabłkowy, papaina, czynniki EGF i FGH, kompleks V-TOX z pochodnymi botoxu, aloes, oczar wirginijski.

Działanie:
– stymuluje komórki skóry do regeneracji
– poprawia jędrność i napięcie
– działa liftingująco
– redukuje zmarszczki
– wyrównuje koloryt
– zmniejsza oznaki fotostarzenia

Częstotliwość
Najlepiej zabieg stosować w seriach: 3-6 zabiegów w odstępach 7-10 dni. Może być stosowany przez cały rok. Doskonały także dla cery naczyniowej i na okolice oczu.

Po zabiegu
Zabieg Tox Peel jest bezbolesny, nie powoduje pieczenia czy dyskomfortu. Po zakończeniu zabiegu nie występują podrażnienia (złuszczanie, zaczerwienienia itd.). Efekt widoczny po pierwszym zabiegu. Bezpośrednio po wykonaniu Tox Peel można zrobić makijaż.