Theo Marvee Reactif

Theo Marvee Reactif – zabieg do skóry nadreaktywnej i z popękanymi naczynkami.

Zabieg skierowany dla osób które mają skórę szybko reagującą na bodźce, permanentnie podrażnioną  i z popękanymi naczynkami. Kosmetyki z linii Reactif to neurokosmetyki – oddziaływują miejscowo, czyli w miejscu gdzie nałożony jest kosmetyk.

Wskazania:

skóra wrażliwa
skóra z rozszerzonymi naczynkami
skóra nadreaktywna (na zmianę temperatury, bodźce zewnętrzne itp.)

Efekty:

uspokojenie gry naczyniowej
złagodzenie zaczerwienień i podrażnień
uszczelnienie naczynek
nawilżenie i odżywienie

Substancje aktywne:

Calmosensine – linopeptyd, który zmniejsza odczuwalność ciepła, bólu i dotyku. Składnik o działaniu odprężającym skórę, co zwiększa komfort skóry nadreaktywnej. Polyplant Anti- Couperosis – w tym fitokompleksie znajdziemy wyciągi: z kasztanowca, arniki górskiej, bluszczu, dziurawca, oczaru wirginijskiego i winorośli. Substancje te uszczelniają naczynia krwionośne oraz nawilżają. Dziurawiec zastosowany w tym kosmetyku nie zawiera kwercetyny, a to właśnie ona ma działanie fotouczulające.
Acai Extract– ekstrakt z Acai- posiada ogromną ilość przeciwutleniaczy, co czyni go substancją o działaniu przeciwzmarszczkowym. Bogaty w witaminy B1, B2, B3, E, C, fosfor, wapń, potas, białko, oraz kwasy tłuszczowe Omega 6 i 9. Zawiera fitosterole, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego stężenia kolagenu w skórze.

 

 

Sprawdź cenę zabiegu