Power Hyaluronic

SKEYNDOR POWER HYALURONIC zabieg intensywnie nawilżający z kwasem hialuronowym

SKŁADNIKI AKTYWNE:

WIELOCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY – GŁĘBOKO NAWILŻA SKÓRĘ I ZAPOBIEGA JEJ ODWODNIENIU

Kwas hialuronowy (HA) to naturalny składnik organizmu, którego głównym zadaniem jest wychwycenie i zatrzymanie wody w skórze. Ta cząsteczka jest uważana za naturalną „gąbkę”, ponieważ jest w stanie zatrzymać 1000 razy więcej wody niż wynosi jej własny ciężar.

Istnieją różne cząsteczki kwasu hialuronowego, których wielkość i masa zależą od czynności biologicznej skóry, jak również zdolności do przenikania i rozprowadzenia się w tkance.

Fragmenty o wysokiej masie cząsteczkowej (>500 KDa) posiadają przede wszystkim aktywność ochronną przeciwko czynnikom środowiskowym i nie przedostają się głębiej niż najbardziej zewnętrzna, wierzchnia warstwa naskórka.

Fragmenty o bardzo niskiej masie cząsteczkowej (<20KDa) jako jedyne, są zdolne dotrzeć do skóry właściwej i pobudzić syntezę nowego kwasu hialuronowego, zabezpieczając główną rezerwę wody w skórze, tzw. rezerwa skóry właściwej.

Terapia Power Hyaluronic została stworzona, w oparciu o składniki o bardzo niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne.

CZYNNIK AKTYWUJĄCY AKWAPORYNY – ZWIĘKSZA O 36% POZIOM AKWAPORYN W SKÓRZE

Akwaporyny to proteiny tkanki, które pozwalają na transport wewnątrzkomórkowy, głównie wody oraz innych substancji.

Ich ilość i jakość sprawia, że woda rozprowadza się równomiernie, odpowiednio poprzez naskórek pośredni i głęboki, zaspokajając podstawowe zapotrzebowanie skóry na wodę.

Power Hyaluronic została stworzona na bazie ksylitolu i jego pochodnych oraz cząsteczek pochodzenia naturalnego, które tworzą idealną harmonię w skórze. Zdolność tych substancji do zwiększenia o 36 % poziom akwaporyn, zwłaszcza typu 3 (AQP-3) stanowiących większość, została potwierdzona przez testy in-vitro.

Taki koktajl substancji działa intensywnie nawilżająco na skórę. Potwierdzone zostało klinicznie, że zwiększa zasoby wody, zarówno w tkance właściwej jak i w naskórku, poprawia funkcję obronną oraz pomaga regulować procesy złuszczania naskórka

ZABIEG REGULUJE NATURALNĄ HYDRODYNAMIKĘ SKÓRY, PRZYWRACAJĄC JEJ OPTYMALNE NAWILŻENIE

DZIAŁANIE
– 100% ultranawilżenia*.
– Zapewnia 24 godz. ciągłego nawilżenia*.
– Spłyca zmarszczki spowodowane odwodnieniem*.
– Poprawia wygląd zewnętrzny skóry*.

Produkty użyte w zabiegu:

Intensywny koncentrat głęboko nawilżający skórę 1,5%

Zawiera bardzo wysokie stężenie kwasu hialuronowego o bardzo niskiej masie cząsteczkowej i małej wielkości, aby nawilżać najgłębsze warstwy naskórka (in-vitro).

Podstawowe składniki:

Kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej (1,5%).

Nawilżający żel do masażu twarzy

Stworzony, aby odżywić skórę i odzyskać optymalny poziom jej nawilżenia. Zawiera ksylitol i jego pochodne, oraz substancje nawilżające, które odbudowują
harmonię wewnętrzną hydrodynamiki skóry.

Podstawowe składniki:

Ksylitol i pochodne.

Żel uzupełniający niedobór wody w skórze 0,25%

Zawiera wysoki poziom kwasu hialuronowego, zwłaszcza o dużej masie cząsteczkowej oraz rozmiarze. Tworzy powłokę ochronną, która wspomaga właściwości nawilżające i odżywiające powierzchnię skóry.

Podstawowe składniki:
Kwas hialuronowy o wysokiej i bardzo małej masie cząsteczkowej (0.25%)

Roztwór na bazie wody polaryzowanej

Pozwala na skoncentrowanie większej ilości wody cząsteczkowej na mniejszej powierzchni. Przetransportowywana w liposomach woda polaryzowana w celu lepszego rozprowadzenia w skórze.

Podstawowe składniki:
Woda polaryzowana, zamknięta z liposomach.

Nawilżający krem do twarzy 0,25%

O wysokiej zawartości kwasu hialuronowego o bardzo niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej.

Podstawowe składniki:
Kwas hialuronowy (0.25%), Wyciąg ze słonecznika, Ksylitol i pochodne

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ:

Seria idealna – 5 zabiegów co 7 dni.

W celu wzmocnienia efektów zabiegów, polecamy produkty Skeyndor Power Hyaluronic do pielęgnacji domowej.

 

 

 

Sprawdź cenę zabiegu