O nas

Salon Piękności BELLISSIMA istnieje od 2005. Zlokalizowany jest w Kielcach przy ul. Zagórskiej 22/22.

W ofercie posiadamy profesjonalne usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie, wykorzystujące innowacyjną aparaturę oraz wybrane marki kosmetyków. Dysponujemy szeroką ofertą zabiegów na twarz z zastosowaniem nowoczesnej aparatury; Oksybrazja, Mezoterapia, Mikrodermabrazja. Naszą wizytówką jest profesjonalizm i doświadczenie w branży kosmetycznej.

Wykonujemy m.in.:, mezoterapię bezigłową, fotoodmładzanie, mikrodermabrazję, zabiegi Radio Frequency, peeling kawitacyjny – bezbolesne oczyszczanie, masaż, lifting, usuwanie przebarwień, naczynek, zabiegi ultradźwiękami, zabiegi pielęgnacyjne, makijaż, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, tipsy i wiele innych.

Szczegółową ofertę znajdą Państwo w zakładce Cennik, a opisy wybranych zabiegów W tym miejscu..

Od 2006 roku swoją działalność poszerzyliśmy o sklep internetowy. W naszej ofercie odnajdą Państwo produkty profesjonalnych firm kosmetycznych m.in. Dr Grandel, Anna Lotan, Natinuel, Clarena, Isabelle Lancray. Zadbaliśmy o dokładny opis każdego z oferowanych kosmetyków. Oferta sklepu internetowego BELLISSIMA jest wzbogacana na bieżąco, w związku z tym zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu.