NATINUEL Botolift

NATINUEL Botolift – zabieg na okolice oczu

 

Innowacyjny zabieg na okolice oczu. Przeznaczony dla osób które pragną zlikwidować zmarszczki i bruzdy mimiczne, zmniejszyć „worki pod oczami” i rozjaśnić „cienie pod oczami”.

Wysokiej, jakości bioaktywny zabieg przeznaczony do intensywnego odmłodzenia skóry wokół oczu oraz zapobiegania skutkom jej biologicznego starzenia i fotostarzenia. Zawiera unikalną kompozycję substancji aktywnych o szeroko zróżnicowanym i jednocześnie synergicznym mechanizmie działania. W sposób specyficzny obniża intensywność i częstotliwość skurczów mięśni- efekt botoxu, stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i GAGs oraz zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Skutecznie eliminuje nieestetyczne cienie i opuchnięcia pod oczami. Przywraca skórze utraconą z wiekiem elastyczność i odporność. Sprawia, że dzięki intensywnemu wymodelowaniu i odmłodzeniu, delikatna skóra wokół oczu odzyskuje młodzieńczy, zdrowy wygląd i jednolity koloryt. Staje się idealnie nawilżona, zregenerowana i napięta. Pomimo swojej wysokiej aktywności Botolift jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezpiecznym i bez powikłań.

Wskazania zabiegu:

  • biologiczne starzenie i fotostarzenie skóry wokół oczu
  • zmarszczki i bruzdy mimiczne
  • „worki” pod oczami
  • cienie pod oczami
  • wiotkość, zanik elastyczności

Działanie zabiegu:

Skóra okolic oczu odmłodzona, ujędrniona, i wygładzona. Wyraźne zmniejszenie zmarszczek, obrzęku i zasinienia wokół oczu. Ogólna poprawa struktury skóry. Działanie rozkurczające mięśnie – efekt botoksu.

Przeciwwskazania:

Nie ma.

Częstotliwość zabiegów:

Od 8-10 zabiegów
Pierwsze 4 zabiegi – 1 zabieg co 7 dni
Następne 2 zabiegi – 1 zabieg co 15 dni
Ostatnie 4 zabiegi – 1 zabieg co miesiąc

Sprawdź cenę zabiegu

Pielęgnacja domowa:

Pielęgnacja w domu ma zasadnicze znaczenie, ponieważ współdziała i optymalizuje efekty zabiegu profesjonalnego w gabinecie kosmetycznym.

Kosmetyki do pielęgnacji domowej:

Natinuel The Look