Bellissima kielce kwasy

MEDIDERMA Lactipeel – peeling mlekowy

MEDIDERMA Lactipeel – peeling mlekowy

 

Lactipeel to peeling chemiczny zawierający:

80% kwasu mlekowego

11% DMAE

Kwas mlekowy indukuje prawidłowe nawilżenie skóry. Pomaga utrzymać fizjologiczną kwasowość skóry – pH 5,5-6,0.Stymuluje syntezę ceramidów, które jak cegiełki wbudowują się w przestrzenie między komórkami warstwy rogowej, uszczelniając w ten sposób barierę lipidową skóry. Reguluje i poprawia naturalną barierę ochronną skóry. Normalizuje proces rogowacenia naskórka przez co cera staje się gładsza i bardziej jednolita w kolorycie. Poprawia uwodnienie, a tym samym ujędrnienie i elastyczność skóry.

DMAE (dimetyloaminoetanol) to substancja wywołująca efekt liftingu (zwiększa napięcie mięśniowe), poprawia jakość skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, głęboko odżywia skórę. DMAE to prekursor acetylocholiny. To związek odpowiedzialny za przenoszenie bodźców z komórek nerwowych do komórek mięśniowych (związki tego typu należą do grupy tzw. Neurotransmiterw).

 

Wskazania:
skóra odwodniona

oznaki starzenia się skóry (zmarszczki, utrata jędrności i blasku)

poprawa owalu twarzy

melasma (przebarwienia)

 

Dla uzyskania efektu Botoksu, zabieg może być wzbogacony o ampułkę Institute BCN Argireline 5%

Skład:
– Argireline 5%
– Leuphasyl 5%

Argireline® (acetyl heksapeptyd – 3) – to unikalny peptyd nowej generacji, który wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne, płytkie, jak i głębokie i w sposób niezawodny stara się zapobiegać ich powstawaniu.

Argireline umożliwiło najbezpieczniejszą i najłagodniejszą dla skóry metodę usuwania zmarszczek mimicznych.

Argireline – najnowsze odkrycie naukowe, powstałe na drodze wnikliwego badania mechanizmów biochemicznych starzenia się skóry. Substancja powtała dzięki technologiom: chemii kombinatorycznej i syntezie stałofazowej (SPS) peptydu. Argireline jest nietoksyczna, działa na poziomie synaps nerwowo – mięśniowych i powoduje rozluźnienie (rozkurcz) mięśni mimicznych, powodujących tworzenie się zmarszczek. Oprócz tego hamuje nadmierne wytwarzanie katecholamin, które sprzyjają tworzeniu zmarszczek mimicznych. Używanie argireline jest w zupełności bezpieczne, a przy tym bardzo skuteczne.

Argireline musi sprostać wyzwaniu szybkiej penetracji i łagodnemu działaniu. Argireline – acetyl heksapeptyd – 3l – unikalny peptyd, jest łańcuchem sześciu aminokwasów, jest nietoksyczną, bezpieczniejszą i łagodniejszą alternatywą do Botoksu.

Leuphasyl – skutecznie blokuje zakończenia nerwowe mięśni mimicznych długotrwale je relaksując. Efektem jest spłycenie zmarszczek na niespotykanym dotychczas poziomie. Leuphasyl należy do neuropeptydów (peptydów rozkurczających). Jego działanie polega na hamowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego. Leuphasyl powoduje redukcję (zmniejszenie) pobudliwości neuronów. To wpływa pośrednio na relaksację mięśni mimicznych twarzy i zmniejszenie zmarszczek.

Wskazania:
– czoło,
– kurze łapki,
– zmarszczki wokół ust

 

Przeciwskazania do zabiegu:

ciąża i laktacja

choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry

leczenie pochodnymi wit. A , Differin, Retin A, Izotex co najmniej 1 miesiąc po leczeniu

skłonność do powstawania keloidów, bliznowców

przerwana ciągłość skóry

świeża opalenizna, korzystanie z solarium

opryszczka w stanie aktywnym i do tygodnia po wygładzeniu zmian

czynna infekcja (gorączka)

 

Częstotliwość 4-6 zabiegów co 14-21 dni

 

Sprawdź cenę zabiegu