Depilacja woskiem lub pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową

Pasta cukrowa używana jest w krajach Środkowego Wschodu od stuleci. Jest naturalnym produktem do usuwania zbędnego owłosienia. Metoda ta jest dużo skuteczniejsza od używania maszynki do golenia czy kremów, ponieważ usuwa włoski wraz z cebulkami. Dzięki temu skóra pozostaje przez długi czas gładka, a włoski wraz z kolejnymi depilacjami stają się coraz słabsze. Pasta w przeciwieństwie do depilatorów nie urywa włosków i jest od nich o wiele mniej bolesna (nie przylepia się do skóry, ale bezpośrednio do włosków). Pastę łatwo zmywa się ze skóry ciepłą wodą. Podrażnienia po depilacji pastą występują bardzo rzadko a skóra po depilacji jest miękka, nawilżona i pozostaje gładka od 4-6 tygodni.

Delikatniejsza od wosku, bezpieczna dla osób z osłabionymi naczynkami, nie podrażnia skóry. Pasta jest w 100% naturalna, nie wywołuje reakcji alergicznych, gdyż nie zawiera konserwantów, barwników ani innych substancji, które mogą uczulać.

Skład pasty:
cukier, woda, kwas cytrynowy (Aqua, Sugar, Citric Acid).
Nie zawiera konserwantów, barwników i innych substancji chemicznych.

Sprawdź cenę zabiegu

 

Depilacja woskiem metoda paskowa

Najpopularniejsza i najszybsza metoda depilacji większych powierzchni ciała jak nogi, ręce czy plecy.
Może powodować podrażnienie ustępujące po paru godzinach. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni. Już po pierwszym seansie (najlepiej kilkakrotnie je powtarzać) włoski odrastają wolniej, są bardziej miękkie i rzadsze. Bezpośrednio po zabiegu nie wskazana jest kąpiel w gorącej wodzie, opalanie, basen, intensywne zajęcia sportowe.


Sprawdź cenę zabiegu

 

Depilacja woskiem Hot Wax

Woski twarde, polecane do depilacji trudnego do usunięcia oraz krótkiego owłosienia. Perfekcyjnie pozbawia mocnych włosków, nie podrażniając delikatnej skóry. Do depilacji miejsc wrażliwych jak brwi, wąsik, pachy, bikini. Idealny do depilacji brazylijskiej.


Rodzaje depilacji bikini:


Sprawdź cenę zabiegu