AROSHA LIFTING UP

AROSHA LIFTING UP zabieg powiększający, modelujący i poprawiający wygląd biustu,

To najnowszy zestaw zabiegowy stworzony z myślą o remodelingu biustu i dekoltu.
Jest to zabieg Push Up widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o jeden rozmiar!!! Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust.

Seria 4 zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”.

Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt. Dodatkowo poprawia elastyczność i gładkość skóry.

Produkty użyte do zabiegu:

– VOLUMIZING SERUM emulsja liftingująco-ujędrniająca o bardzo lekkiej konsystencji. Do aplikacji na piersi i dekolt. Zawiera wyciąg z Kigelii Afrykańskiej oraz krzemionkę organiczną.

– BANDAŻE PUSH UP nasączone łatwo wchłanialną mieszanką aktywnych składników, która poprawi elastyczność i napięcie skóry. Pomoże wymodelować, przywrócić piersiom objętość oraz zdrowy wygląd. Zawierają kwas hialuronowy, Sarsapogenine oraz wyciąg z Kigelii Afrykańskiej.

– MASKA REGENERUJĄCA delikatna maska zawierająca cenne włókna białkowe i aminokwasy, przywracająca elastyczność, jędrność i napięcie skóry. Zawiera włókna białkowe, aminokwasy oraz wyciąg z Kigelii Afrykańskiej.

– TENSTOR MASAGE KREM napinająca emulsja do masażu biustu oraz dekoltu. Zawiera wyciąg z Kigelii Afrykańskiej oraz krzemionkę organiczną.

Seria zabiegów: 4 zabiegi z częstotliwością 1 raz w tygodniu. Zabieg trwa około 1 godziny.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, proponowany jest preparat do stosowania w domu Arosha żel napinający na biust i dekolt 100ml – 145zł. Dostępny w gabinecie.

Sprawdź cenę zabiegu